Hakkımızda

Madde 1: Eğer 18 yaşından küçükseniz, çocuksunuz ve haklarınız var.” UNICEFdc böyle tanımlıyor ilk maddesinde çocukları. Bizler de çocukların haklarından biri olan Güvenlik adına elinden gelenin en iyisi ile çocuklarına daha güvenli huzurlu ve sağlıklı bir ortam hazırlama gayretindeki tüm ebeveynlerin en büyük destekçisi ve yardımcısı olarak tanımlıyoruz kendimizi.
Şirketimiz Ebebek başta olmak üzere birçok mağazaya toptan ürün tedariği sağlamakta ve tüm pazaryerlerinde satışta bulunmaktadır.
Bizler 2013 yılından beri sektörümüzün öncülerinden yenilikçi ve vizyoner deneyimlere sahip güçlü bir kadroyla Türkiye’deki ihtiyaçları gözlemleyen, üreten ve geliştiren bir firmayız. Türkiye’nin en kapsamlı çocuk güvenlik ürünlerini üretiyor ve satıyoruz. Sektörün en kapsamlı yerli üreticisiyiz.
Çocuk güvenliği adına 150 den fazla ürün çeşidimizle gerek bebeğinizin sağlığını gerek çocuğunuzun güvenliğini her anlamda yoğun düşünen uygulayan ve koruyan bir profilimiz var ve bundan siz değerli ebeveynlerimize hizmet etmekten gururlu ve mutluyuz.
Çocuk güvenlik ürünlerimizin ana kalemlerini yerli üretme gayesiyle yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz. Evlerde, Kamu binalarında, Anaokul, Kreş, Gündüz bakım evi, oyun evleri, parti evleri, rehabilitasyon merkezleri, avm ve iş yerleri gibi daha bir çok alanda çocukların güvenliğini sağlamak için tüm ürünlerimizde hizmet verdik, veriyoruz.
Okuldayken aklınız kalmasın diye tüm okullara güvenli okul belgeleri dağıtıyoruz tabi şartları ve gereklerini yerine getirdiklerinde. Evinizde arkanızı döndüğünüzde bir kaza yaşanmasın diye yerli ve ithal bir çok ürünle hizmetinizdeyiz.
Birçok kategorimiz var. Kenar ve Köşe Koruyucular başta olmak üzere, elektrik güvenliği, Yatak bariyeri, Etiket ve baskı ürünleri, okul güvenlik ürünleri, isg ürünleri, ahşap oyuncaklar gibi bir çok ürün yerli üretilmektedir.
Her geçen gün deneyimlerimize bir yenisini eklerken siz değerli ebeveynlerimizin olumlu/olumsuz geri dönüşleri bizleri mutlu etmekte ve gelişimimize hizmet kalitemize doğrudan etki etmektedir.
Her çocuk güvende olmayı hak ediyor.
Sizin çocuğunuz bizim için değerli.
Ya sizin için?